e-gazeta   |   redakcja   |   kontakt   |   konkursy

 

 

Wałbrzyski Ośrodek Kultury
hosting zapewnia
gdzie kupić hosting
23.07.2017 r.
pogoda
Wałbrzych22°C
reklama

reklama

reklama

reklama
ogłoszenia drobne
Usługi
Skup samochodów kupi od Ciebie i uczciwie zapłaci za Twój pojazd. Zaraz po Twoim telefonie, pod numer: 500 247 769 przyjadę, po uzgodnieniu ceny zapłacę gotówką i na miejscu wypisze dokumenty potrzebne do zgłoszenia sprzedaży.Dojeżdżamy do wszystkich miast w naszej okolicy (całe woj.dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie) natychmiast!! Skupujemy również wszystkie Toyoty Corolle,Avensis,Rav4 oraz Wszystkie Mercedesy Sprintery oraz tzw Kaczki-model, typ, stan obojętny. Nie zwlekaj, wybierz nasz nr tel Płacimy najwięcej gotówka i umowa zawsze od ręki. -

Zamieszczono: 19.05.2017 r.
Praca
Firma Amlux świadcząca usługi porządkowe zatrudni pracownika porządkowego w Galerii Handlowej. Praca pięć dni w tygodniu,na dwie zmiany, pełny etat. Mile widziane osoby z orzeczeniem niepełnosprawności. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu 795108120. Dział Rekrutacji.

Zamieszczono: 13.07.2017 r.
Różne
Firma Amlux świadcząca usługi porządkowe zatrudni pracowników porządkowych w Galerii Handlowej. Praca pięć dni w tygodniu,na dwie zmiany, pełny etat. Mile widziane osoby z orzeczeniem niepełnosprawności. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu 795108120. Dział Rekrutacji.

Zamieszczono: 19.05.2017 r.
Praca
Zatrudnię osoby ze znajomością elektryki i zdolnościami manualnymi. Mile widziane podstawy niemieckiego lub angielskiego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w 100% legalne, w delegacji. Praca w Niemczech i Szwecji. Wyjazd 24 lipca. Wynagrodzenie od 9 euro/h Tel. 606 514 804

Zamieszczono: 13.07.2017 r.
Praca
Firma Amlux świadcząca usługi porządkowe zatrudni pracownika porządkowego w Galerii Handlowej. Praca pięć dni w tygodniu,na dwie zmiany, pełny etat. Mile widziane osoby z orzeczeniem niepełnosprawności. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu 795108120 Dział Rekrutacji.

Zamieszczono: 29.06.2017 r.
Praca
Praca opiekunka osoby starszej w Niemczech 4 tygodnie koło Berlina od 18 sierpnia -do opieki pani z rollatorem, Tel 957475361 i 536182612 oraz pod adresem email progressio24@wp.pl

Zamieszczono: 18.07.2017 r.
DODAJ OGŁOSZENIE
Życiowa szansa siatkarek Chełmca

Spotkaniem z zespołem z UKS-em ZSO 4 Rataje Poznań siatkarki Chełmca Wodociągów rozpoczynają dzisiaj kolejny, ostatni już etap walki o awans do II ligi. W turnieju, którego gospodarzem jest Rzeszów, wystąpią 4 drużyny, a prawo do gry na wyższym szczeblu uzyska zwycięzca imprezy. 

Trwa piękny sen siatkarskiej młodzieży z Wałbrzycha, która po zajęciu 2. miejsca w turnieju półfinałowym w Zielonej Górze awansowała do decydującej odsłony zmagań. Przed podopiecznymi Jacka Kurzawińskiego trzy mecze. Na początek wałbrzyszanki zmierzą się ze wspomnianą ekipą z Poznania, w sobotę rywalkami Chełmca będą gospodynie – AppGo II LO Rzeszów, a na zakończenie dalekiego wyjazdu zagramy ze Skrą Bełchatów. 

Niestety, awans do II ligi uzyska jedynie najlepszy zespół imprezy, tak więc nawet jedna porażka może zaprzepaścić marzenia o podboju II ligi. - Faworytem wydaje się być ekipa z Podkarpacia mająca w swoich szeregach zawodniczki z II-ligowym doświadczeniem. Z drugiej strony ambitna gra oraz determinacja, jaką zaprezentowaliśmy w Zielonej Górze, gwarantują, że możemy sprawić niespodziankę. Nie zapominamy jednak, że jedziemy również po naukę, zdobywać doświadczenie, bo to bardzo młody zespół. Nawet jeśli nie uda się awansować, to już sam udział w finale jest ogromnym wyróżnieniem dla moich podopiecznych, które pierwsze siatkarskie kroki stawiały pod okiem trenerów Mieczysław Strameckiego, Jacka Heilera (młodziczki) oraz Fabiana Kurzawińskiego, mojego asystenta i opiekuna kadetek Chełmca -, powiedział trener Jacek Kurzawiński. 

Turniej finałowy siatkarek o awans do II ligi

Program zawodów

Piątek – 19 maja:

godz. 16.00: MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – UKS ZSO 4 Rataje Poznań 

godz. 18.00: EKS Skra Bełchatów – AppGo II LO Rzeszów

Sobota – 20 maja:

godz. 12.00: AppGo II LO Rzeszów – MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 

godz. 14.00: EKS Skra Bełchatów – UKS ZSO 4 Rataje Poznań 

Niedziela – 21 maja:

godz. 10.00: MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – EKS Skra Bełchatów

godz. 12.00: AppGo II LO Rzeszów – UKS ZSO 4 Rataje Poznań 


<<< powrót

The World Games

Wejście na basen przez budynek, w którym znajdują się biura i wyłączenie z użytkowania parkingu przy lodowisku oraz części głównej alejki prowadzącej (...) czytaj więcej

Grand Prix Mieroszowa

Ponad 220 zawodników wystartowało w zawodach rowerowych Strefa MTB Sudety – Grand Prix, które rozegrano 15 lipca w Mieroszowie. czytaj więcej

Wejście na basen przez budynek, w którym znajdują się biura i wyłączenie z użytkowania parkingu przy lodowisku oraz części głównej alejki prowadzącej na kompleks boisk i korty to najważniejsze zmiany jakie czekają na gości Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w związku z zawodami The World Games. 

Zarząd województwa przeznaczył ponad 27 mln zł na tworzenie i rozwijanie nowych miejsc opieki dla najmłodszych. To szansa dla rodziców, by mogli wrócić do pracy. Miejsca w tak utworzonych żłobkach i klubach malucha przez 2 lata będą bezpłatne. 

dom seniora wałbrzych - Chwilówka Świdnica - parki technologiczne - prawo jazdy Wałbrzych - stomatolog wrocław