Stało się…

Stało się proszę Państwa niestety to, czego najbardziej, śniąc koszmary nocne o wrzucaniu pieniędzy w czarną dziurę i rosnących stertach nieprzeczytanych książek bo zajmuję się czymś innym zamiast tym, co ulubione, się obawiałem. 

Wyewoluowało z tejże kolumienki małej, acz tak czasem niechcianej lub pod paznokieć (tak słyszałem) wchodzącej.

I oto jest i oddaję go Wam umiłowani, drodzy czytelnicy. Całej Waszej masie. By służyło i byście czerpali z niego ku wspólnej, nieskrępowanej radości, większej niż bose stopy w górskim strumyku po wielokilometrowej tułaczce.

Prawdziwy, pierwszy niezależny portal informacyjny o kulturze w Wałbrzychu: www.nicsieniedzieje-walbrzych.pl, wewnątrz którego prowadzone są poważne rozmowy, żeby samo istnienie nie było ostatnim słowem i nie sprowadzało się do adresu domeny, ale by mówił solidnym głosem profesjonalistów. W skrócie: sprawa jest rozwojowa, a newsy nie będą znikać w morzach straconych liter facebookowego feed’a.

Tu nie będzie cenzurowania tekstów według słusznej linii, nie będzie fochów na artystów czy animatorów, nie będzie bezrozumnego szydzenia, ani też przymilania się gdzie cieplej i wygodniej i więcej płacą, gdyż jesteśmy dorośli i wskazywać palcem nie będziemy kto tak na mieście robił.

Życzmy sobie powodzenia.

My?