e-gazeta  |  redakcja  |  kontakt  |  reklama  |  opinie  |  studio espresso  |  partnerzy

Wałbrzyski Ośrodek Kultury
hosting zapewnia
gdzie kupić hosting
19.05.2019 r.
pogoda
Wałbrzych21°C
reklama

reklama

reklama

reklama

reklama
ogłoszenia drobne
Praca
Jesteś Mamą i szukasz pracy zdalnej z możliwością wykonywania w domu? Zadzwoń: 504 339 800

Zamieszczono: 01.04.2019 r.
Różne
podejme sie pracy w charakterze opiekunki w godzinach popoludniowych na terenie swiebodzice, swidnica nr tel 795 824 520

Zamieszczono: 11.04.2019 r.
Usługi
Pokojowe piece kaflowe z widocznym ogniem, kuchnie kaflowe, piece chlebowe. Projekty. Tel. 606756498. Świdnica

Zamieszczono: 11.03.2019 r.
Usługi
Mam kapital, który posluzy do udzielania krótkoterminowych i dlugoterminowych pozyczek w wysokosci od 5000 do 200.000.000 PLN / EURO dla kazdego powazne osoby, które chca tej pozyczki, 2,8% odsetek w roku, zgodnie z kwota pozyczona, poniewaz bycie konkretnym nie chce naruszac ustawy o lichwie. Mozesz splacic od 2 do 25 lat w zaleznosci od kwoty pozyczki. od Ciebie zalezy od miesiecznych platnosci. Aby uzyskac wiecej informacji, skontaktuj sie z nami teraz: Email: capitalfinans74@gmail.com

Zamieszczono: 14.05.2019 r.
Usługi
Zapisz ten numer nie wiesz kiedy się przyda świadcze Usługi w zakresie montażu ANTENY SATELITARNYCH i je naprawiam 607 45 42 61 15Lat na rynku z wielkim doświadczeniem

Zamieszczono: 20.03.2019 r.
Różne
Pożyczki do 25 000 zł Raty płatne raz w miesiącu przelewem na konto . Minimum formalności . Wymagany stały dochód ( umowa o pracę , umowa zlecenie, renta lub emerytura) 609432928

Zamieszczono: 08.05.2019 r.
Różne
oferuje pomoc przy sprzataniu mieszkania w systemie pracy dorywczej na terenie walbrzycha nr tel 795 824 520

Zamieszczono: 11.04.2019 r.
Praca
Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego Oddział I we Wrocławiu zatrudni specjalistę ds. szkolenia Warunki zatrudnienia: • miejsce pracy: Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Wałbrzychu, ul. Wańkowicza 7, 58-304 Wałbrzych • zatrudnienie od czerwca 2019 r. • praca na 2 zmiany • praca przy monitorze powyżej 4h dziennie Wymagania: • wykształcenie wyższe • doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klienta (mile widziana znajomość branży szkoleniowej) • operatywność • swoboda w formułowaniu wypowiedzi ustnych i pisemnych • dobra znajomość edytora tekstu • wysoka kultura osobista • dobra organizacja czasu pracy • samodzielność w działaniu • umiejętność analitycznego myślenia • elastyczność • odpowiedzialność Zgłoszenia w formie CV prosimy przesyłać pod adres e-mail: okz.walbrzych@dzdz.edu.pl W CV należy zamieścić klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Zamieszczono: 09.05.2019 r.
Różne
Sprzedam dochodowy pawilon handlowy w Chełmsku Śląskim 200m2. Więcej informacji udzielę zainteresowanym osoba. Nr kontaktowy 501536185 Tylko poważne oferty!

Zamieszczono: 29.04.2019 r.
Praca
ZATRUDNIĘ STOLARZA MEBLOWEGO LUB OSOBĘ DO PRZYUCZENIA SIĘ ZAWODU STOLARZA KONTAKT 606 659 158

Zamieszczono: 17.05.2019 r.
Różne
Montaż i ustawianie anten satelitarnych w najlepszej cenie i w najkrótszym czasie! Teren Wałbrzycha, Jedliny, Boguszowa Gorce, Kamiennej Góry, Mieroszowa i okolic Zadzwoń zapytaj o cenę! Tel 606 937 229

Zamieszczono: 13.05.2019 r.
Praca
Poszukujemy osób do pracy zdalnej z możliwością wykonywania w domu. Tel. 504 339 800

Zamieszczono: 01.04.2019 r.
DODAJ OGŁOSZENIE
SERWIS BRANŻOWY
Jak dobierać kosmetyki do pielęgnacji włosów?

O pięknych i zdrowych włosach marzą zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy borykają się z problemem osłabionych i wypadających włosów. Salony fryzjerskie oferują zabiegi odżywcze, które niestety są dość kosztowne. Idealną alternatywą jest dobra, domowa pielęgnacja. Na polskim rynku pojawiły się liczne preparaty do samodzielnego stosowania. Jaki kosmetyk wybrać i czym kierować się w jego doborze?

Producenci kosmetyków często obiecują natychmiastową poprawę stanu włosów i skóry głowy. Niestety są to chwyty marketingowe, ponieważ wszelkie preparaty wymagają odpowiedniego czasu  stosowania, aby móc zauważyć efekty ich działania. Walka z wypadającymi i osłabionymi włosami to długotrwały proces.

Na ogólny stan włosów ma wpływ dieta, odpowiedni sposób czesania, mycia, a także kwestie zdrowotne. Większość przypadków dotycząca nadmiernej utraty włosów związana jest z zaburzeniami hormonalnymi.

Dobór kosmetyku do włosów warto rozpocząć od wyboru odpowiedniego szamponu, który nadaje się do pielęgnacji włosów osłabionych i wypadających. Pamiętajmy, że mycie włosów jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym. Warto więc zainwestować w dobry szampon.

Jak dobrać odpowiedni szampon? Ważne są składniki i odpowiednie ich połączenie. Za jeden z najbardziej skutecznych surowców pomagających wygrać walkę z wypadającymi włosami jest tarczyca bajkalska. Jest to surowiec, który  stymuluje wzrost włosów,  a także hamuje proces starzenia się komórek macierzystych. Warto również zapoznać się z badaniami  kupowanego przez nas produktu.

W ostatnim czasie na rynku pojawił się szampon Dermahair Herbal. Producent postawił na produkt specjalistyczny dedykowany dla osób z osłabionymi włosami i dla tych, którzy borykają się z nadmiernym ich wypadaniem.  

Poprzez stosowanie tego innowacyjnego szamponu wykorzystującego moc tarczycy bajkalskiej wydłużamy fazę anangenową. Jest ona etapem szybkiego wzrostu włosa. Trwa ona od 2 do 8 lat, a za jej początek uważa się aktywizację komórek macierzystych mieszka włosowego. Efektem jest większa ilość włosów anangenowych.

Kolejną ważną informacją, której nie można pominąć, omawiając działanie szamponu: jest skrócenie przez niego fazy telogenowej, która polega na odłączeniu się od mieszka włosowego w pełni dojrzałego i zrogowaciałego włosa. Po zakończeniu tej fazy mieszek włosowy ponownie wchodzi w fazę wzrostu.

Przyjrzyjmy się badaniom aplikacyjnym. Wykazały one, że stosowanie produktu pozwala na uzyskanie następujących efektów:

-pozwala zahamować nadmierne wypadanie włosów,

-zagęszcza włosy,

-pozwala wzmocnić włosy,

-regeneruje strukturę włosa,

-przywraca zniszczonym włosom witalność i blask,

-daje uczucie odżywienia włosów,

-ułatwia rozczesywanie zarówno włosów mokrych, jak i suchych.

Ponadto badania wykazały, że szampon Dermahair Herbal jest odpowiednim produktem do codziennej  pielęgnacji włosów osłabionym i nadmiernie wypadających. Kupić go można w sklepie internetowym producenta: www.dermahair.pl

Na przykładzie wyżej wymienionego kosmetyku pokazujemy, w jaki sposób analizować produkty, które chcemy zakupić. Warto także zapoznać się z opiniami innych klientek, które w łatwy sposób można znaleźć w internecie.

Pamiętajmy jednak, że aby zadbać odpowiednio o włosy nie możemy zapomnieć o odpowiedniej diecie, czasami wymagana jest także konsultacja u lekarza specjalisty.

<<< powrót

O co możesz zapytać bukmachera?

Niewątpliwie nowelizacja ustawy hazardowej ograniczyła w znaczący sposób nieuczciwe praktyki związane z branżą bukmacherską. Z polskiego rynku zniknęły (...) czytaj więcej

Czy warto kupić parasole ogrodowe do restauracji?

Niezależnie od tego czy posiadasz już restaurację czy też dopiero zastanawiasz się nad jej otworzeniem, powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że dbanie (...) czytaj więcej

Niemal pół wieku, a konkretnie 47 lat czekaliśmy na powrót naszych siatkarek na II-ligowe salony. W miniony weekend dokonał tego Chełmiec Wodociągi w obecności kompletu publiczności i między innymi trenera Mieczysława Kurzawińskiego, który stał za sukcesem wałbrzyszanek z początku lat 70.

Niewątpliwie nowelizacja ustawy hazardowej ograniczyła w znaczący sposób nieuczciwe praktyki związane z branżą bukmacherską. Z polskiego rynku zniknęły firmy-krzaki, których siedziby mieściły się w dalekich zakątkach świata i których odnalezienie w razie problemów było właściwie niemożliwie. Czy to jednak oznacza, że bukmacherzy są dziś idealni?

dom seniora wałbrzych - parki technologiczne - prawo jazdy Wałbrzych - stomatolog wrocław - Zespół muzyczny Wałbrzych