e-gazeta  |  redakcja  |  kontakt  |  reklama  |  opinie  |  studio espresso  |  partnerzy

 

Wałbrzyski Ośrodek Kultury
hosting zapewnia
gdzie kupić hosting
16.09.2019 r.
reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

ogłoszenia drobne
Usługi
Montaż, ustawianie i naprawy anten satelitarnych w najlepszej cenie i w najkrótszym czasie! TEL 606 937 229

Zamieszczono: 26.07.2019 r.
Praca
Dodatkowa praca polegająca na wypełnianiu ankiet, zarobki to kilkaset złotych miesięcznie. Za półgodzinną ankietę otrzymamy około 10 złotych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: irena.nocon@wp.pl

Zamieszczono: 04.09.2019 r.
Praca
MM Logistyka w Nowej Rudzie poszukuje Magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod nr 693840239

Zamieszczono: 19.08.2019 r.
DODAJ OGŁOSZENIE
AKTUALNOŚCI WAŁBRZYCH I OKOLICE - ARCHIWUM
Proponują pomoc

Dolnośląscy Pracodawcy zaapelowali do prezydentów trzech największych dolnośląskich miast o zwiększenie zaangażowania sektora biznesu we wdrażaniu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, tzw. ZIT-ów. Postulują również o upublicznienie informacji na temat stanu prac nad ZIT-ami.

Pracodawcy w piśmie do prezydenta Wrocławia, Wałbrzycha i Jeleniej Góry wskazują, że aktywny udział lokalnego biznesu wpłynie na powodzenie realizacji ZIT-ów w subregionach. W listach do samorządowców proszą o pokazanie, jak będzie wyglądał model współpracy z przedstawicielami sektora prywatnego i potencjalnymi beneficjentami w celu wypracowania najlepszych rozwiązań. Dolnośląscy Pracodawcy opowiadają się także za formalnym włączeniem organizacji  zrzeszających przedsiębiorców w system planowania, wdrażania i monitorowania ZIT.- Zwracamy uwagę na potrzebę uwzględnienia konsultacji i usystematyzowania dialogu z sektorem biznesu na etapie tworzenia i realizacji Strategii ZIT. Uważamy, że tylko w ten sposób możliwe jest wypracowanie warunków dla optymalnego udziału sektora prywatnego przy współfinansowaniu i współrealizacji ZIT – mówi Artur Mazurkiewicz, prezes Zarządu Dolnośląskich Pracodawców. Artur Mazurkiewicz dodaje, że realizacja ZIT to także większa odpowiedzialność samorządów lokalnych za inwestowanie unijnych pieniędzy. – Dlatego należy w większym stopniu wzmocnić współpracę z partnerami społecznymi – podkreśla prezes organizacji pracodawców.
Zintegrowane Inwestycje Terytorialne (ZIT) to zupełnie nowy sposób współpracy samorządów lokalnych. Miasta i otaczające je gminy oraz władze województw wspólnie ustalą cele do osiągnięcia i wskażą inwestycje do zrealizowania. ZIT realizowane będą w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO).
(red)

<<< powrót

Rozgrywki Ekstraligi kobiet nabierają tempa. Na razie w wykonaniu AZS-u PWSZ bez większych fajerwerków, jednak trzeba podkreślić, iż już na początku sezonu przyszło nam się zmierzyć ze znacznie silniejszymi ekipami Medyka Konin oraz Czarnych Sosnowiec. Być może nasz bilans poprawi jutrzejszy pojedynek w Żywcu, gdyż Mitech to jeden z ulubionych rywali akademiczek. 


Rządowe uszczelnianie podatku VAT było konieczne ze strony Rządu jak też przedstawicieli świata biznesu, czyli Przedsiębiorców. Podatek VAT jest dla przedsiębiorcy neutralny, płaci go bowiem ostateczny konsument.

dom seniora wałbrzych - parki technologiczne - prawo jazdy Wałbrzych - stomatolog wrocław - Zespół muzyczny Wałbrzych