e-gazeta  |  redakcja  |  kontakt  |  reklama  |  opinie  |  studio espresso  |  partnerzy

 

Wałbrzyski Ośrodek Kultury
hosting zapewnia
gdzie kupić hosting
16.09.2019 r.
reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

ogłoszenia drobne
Praca
Dodatkowa praca polegająca na wypełnianiu ankiet, zarobki to kilkaset złotych miesięcznie. Za półgodzinną ankietę otrzymamy około 10 złotych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: irena.nocon@wp.pl

Zamieszczono: 04.09.2019 r.
Usługi
Montaż, ustawianie i naprawy anten satelitarnych w najlepszej cenie i w najkrótszym czasie! TEL 606 937 229

Zamieszczono: 26.07.2019 r.
Praca
MM Logistyka w Nowej Rudzie poszukuje Magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt pod nr 693840239

Zamieszczono: 19.08.2019 r.
DODAJ OGŁOSZENIE
AKTUALNOŚCI WAŁBRZYCH I OKOLICE - ARCHIWUM
Będzie wzrost zatrudnienia?

Umowa partnerska na rzecz wzrostu zatrudnienia w województwie dolnośląskim, gwarantująca łatwiejszy dostęp do środków unijnych i lepszą współpracę pomiędzy pracodawcami z Dolnego Śląska, a urzędami pracy została podpisana. Sygnatariuszami umowy były Powiatowe Urzędy Pracy z województwa dolnośląskiego i regionalny związek pracodawców Konfederacji Lewiatan - Dolnośląscy Pracodawcy.

Aż dwudziestu trzech sygnatariuszy podpisało umowę kształtującą zasady współpracy i promocji między Dolnośląskimi Pracodawcami, a powiatowymi urzędami pracy z województwa dolnośląskiego.  Jest to jedna z pierwszych tak dużych umów na Dolnym Śląsku, zawarta pomiędzy przedsiębiorcami a urzędami. - Umowa, którą podpisaliśmy, zapewni lepszą komunikację między przedsiębiorstwami zrzeszonymi w związku Dolnośląscy Pracodawcy, a urzędami pracy  - mówił Marcin Kowalski, Wiceprezes Zarządu Dolnośląskich Pracodawców. Dolnośląscy Pracodawcy od kilku miesięcy promują oraz informują o środkach dostępnych w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
- Teraz firmy zrzeszone w naszym związku będą mogły jeszcze łatwiej skorzystać z instrumentów wsparcia z urzędów pracy. Będziemy organizować spotkania informacyjne oraz reagować na ewentualne problemy - zapewniał wiceprezes DP.  -  Dwadzieścia dwa urzędy pracy zgłosiły akces do umowy, być może wkrótce uda się przekonać pozostałe cztery - mówił Tadeusz Kotlarski, Dyrektor PUP w Świdnicy, Przewodniczący Konwentu Dyrektorów PUP województwa dolnośląskiego. - Dla urzędów jest to krok w dobra stronę, dzięki temu w nadchodzących latach współpraca z pracodawcami będzie jeszcze lepsza i bardziej elastyczna – dodał Kotlarski. Umowa ma także ułatwić zakładanie działalności gospodarczej osobom bezrobotnym oraz szkolenia pracowników 45+ zatrudnionych na etatach w dolnośląskich firmach. Związek Dolnośląscy Pracodawcy reprezentuje około 5000 osób zatrudnionych w 140 przedsiębiorstwach na całym Dolnym Śląsku.

(red)

<<< powrót

Rozgrywki Ekstraligi kobiet nabierają tempa. Na razie w wykonaniu AZS-u PWSZ bez większych fajerwerków, jednak trzeba podkreślić, iż już na początku sezonu przyszło nam się zmierzyć ze znacznie silniejszymi ekipami Medyka Konin oraz Czarnych Sosnowiec. Być może nasz bilans poprawi jutrzejszy pojedynek w Żywcu, gdyż Mitech to jeden z ulubionych rywali akademiczek. 


Rządowe uszczelnianie podatku VAT było konieczne ze strony Rządu jak też przedstawicieli świata biznesu, czyli Przedsiębiorców. Podatek VAT jest dla przedsiębiorcy neutralny, płaci go bowiem ostateczny konsument.

dom seniora wałbrzych - parki technologiczne - prawo jazdy Wałbrzych - stomatolog wrocław - Zespół muzyczny Wałbrzych