e-gazeta  |  redakcja  |  kontakt  |  reklama  |  opinie  |  studio espresso  |  partnerzy

 

Wałbrzyski Ośrodek Kultury
hosting zapewnia
gdzie kupić hosting
05.12.2019 r.
reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

ogłoszenia drobne
Usługi
JESTEŚ PISIADACZEM ANTENY SATELITARNEJ I MASZ PROBLEM Z OGLĄDANIEM TELEWIZJI GDY PADA DROBNY DESZCZ LUB JAK WIEJE WIATR. NIE CZEKAJ TYLKO WPISZ TEN NUMER TEL. I ZADZWOŃ. 607 45 42 61 POSTARAM SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ ROZWIĄZAĆ TWOJ PROBLEM. WRAZIE POTRZEBY POSIADAM WSZYSTKIE AKCESORIA NA MIEJSCU. ,, ANTENY 89CM - KONWERTERY - KABLE" USTAWIENIE ANTENY PROFESJONALNYM MIERNIKIEM.

Zamieszczono: 29.11.2019 r.
Usługi
ANTENY SATELITARNE Montaż, serwis i ustawianie anten satelitarnych w najlepszej cenie i w najkrótszym czasie. Tel 606 937 229

Zamieszczono: 08.10.2019 r.
Różne
ZAPISZ TEN NUMER NIGDY NIE WIESZ KIEDY SIĘ PRZYDAĆ MOŻE. ZAJMUJĘ SIĘ MONTAŻEM ANTEN SATELITARNYCH I ICH SERWISEM. WSZYSTKO POSIADAM NA MIEJSCU ANTENY-KONWERTERY- UCHWYTY I KABLE 607-45-42-61

Zamieszczono: 05.11.2019 r.
Praca
Dodatkowa praca polegająca na wypełnianiu ankiet, zarobki to kilkaset złotych miesięcznie. Za półgodzinną ankietę otrzymamy około 10 złotych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: irena.nocon@wp.pl

Zamieszczono: 27.11.2019 r.
Różne
ANTENY SATELITARNE Potrzebujesz ustawić, naprawić lub zamontować antenę satelitarną, zadzwoń TEL. 606 937 229 TANIO SZYBKO I PROFESJONALNIE

Zamieszczono: 19.11.2019 r.
Usługi
Bezpieczne pożyczki z prywatnego funduszu pod grunty rolne, nieruchomości komercyjne oraz mieszkalne, bez BIK i weryfikacji baz, umowa notarialna, RRSO od 25% rocznie, szybko, uczciwie i profesjonalnie 24/h. tel.510908900

Zamieszczono: 15.11.2019 r.
Usługi
- Serwis, konserwacja i przeglądy komputerów oraz urządzeń peryferyjnych. - Instalacja oprogramowania. - Backup. - Wsparcie zdalne. - Projektowanie i montaż infrastruktury IT. - Tworzenie stron www - Projektowanie i programowanie aplikacji dla systemu Android. - Zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne Zadzwoń :) Wałbrzych i okolice 662 278 557 Mieroszów i okolice 513 970 263

Zamieszczono: 02.10.2019 r.
Różne
WITAM ZAJMUJE SIĘ MONTAŻEM ANTEN SATELITARNYCH I ICH SERWISEM. 607 45 42 61

Zamieszczono: 14.10.2019 r.
DODAJ OGŁOSZENIE
SERWIS BRANŻOWY - ARCHIWUM
Awans w pracy – sukces czy problem?

Pierwsze skojarzenie z awansem zawodowym to radość i satysfakcja. Nareszcie ktoś docenił kompetencje, kwalifikacje i zaangażowanie. Zaraz po tym pojawia się pytanie, jak nowa sytuacja wpłynie na kontakty z kolegami z zespołu, czy przybędzie obowiązków i jak to wpłynie na życie prywatne. W ciągu chwil wymarzony awans staje się problemem. Co zrobić, by tego uniknąć i skupić się na jego dobrych stronach?

Nastaw się na sukces

Przeglądając oferty pracy dostępne np. na Pracuj.pl i odpowiadając na nie, mało kto planuje bujną karierę zawodową i awans na kolejne szczeble. Nieznana wcześniej praca często jest wyzwaniem, które podejmuje się z potrzeby zasilenia domowego budżetu. Z czasem okazuje się, że posiadane predyspozycje, kwalifikacje i umiejętności świetnie sprawdzają się w nowym miejscu, a zajmowane stanowisko nie pozwala pracownikowi na pełne rozwinięcie skrzydeł. W takiej sytuacji mądry pracodawca awansuje go na wyższy szczebel.

Na osiągnięcie sukcesu zawodowego warto nastawić się już na etapie ubiegania się o pracę. Nawet jeśli awans wydaje się być jedynie marzeniem. Taki cel zmotywuje do tego, by doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe kwalifikacje.

Już nie kolega, od tej chwili szef

W wielu przypadkach awans zawodowy wiąże się ze zmianą pozycji, jaką dana osoba zajmowała w zespole pracowników. Bardzo często z dnia na dzień traci się kolegę, a zyskuje nowego szefa. Jest to trudne, gdy zdążyło się już nawiązać przyjacielską relację. Z nowej pozycji w pracy dotychczasowy kolega już nie tylko będzie służył swoim wsparciem, ale też będzie wymagał wypełniania obowiązków i rozliczał z wykonanych zadań.

Awans kolegi z zespołu na kierownicze stanowisko niemal zawsze jest powodem zgrzytów. Im szybciej oswoi się nową sytuację i załagodzi pierwsze nieporozumienia, tym lepiej dla całej firmy. Szefując nie zapominaj, że jeszcze kilka dni temu Twoje obowiązki nie różniły się niczym od tego, czym zajmują się twoi koledzy. Wykorzystaj to, że byłeś w ich sytuacji i znasz specyfikę ich działań od praktycznej strony.

Nie wykorzystuj prywatnych sytuacji

Koledzy z pracy często opowiadają sobie nawzajem o problemach codziennego życia. Awansując na kierownicze stanowisko, nie wykorzystuj zdobytych wcześniej informacji. Przydzielanie urlopu według liczby posiadanych dzieci lub premii odpowiednio do zaciągniętych zobowiązań kredytowych nie wróży dobrym relacjom. Bądź sprawiedliwy również przy rozdzielaniu zadań.

<<< powrót

Fani zapasów spod znaku ZLKS Zagłębia Wałbrzych mają kolejne powody do zadowolenia. Nie dalej jak przed kilkoma dniami nasz zawodnik Mikołaj Dereń wywalczył złoty medal w rozegranych w Raciborzu – VIII Mistrzostwach Polski Młodzików. 

Wielkimi krokami zbliża się polska premiera trzeciego tomu pamiętników najsłynniejsze w historii mieszkanki Wałbrzycha, czyli księżnej Daisy von Pless. Ostatnia pani na Zamku Książ wydała go w Wielkiej Brytanii w 1936 roku pod tytułem „Co przemilczałam”. Po 83 latach książka trafi w końcu do rąk polskich czytelników. O tym co przemilczała słynna arystokratka,  29 listopada w Sali Maksymiliana w Zamku Książ, opowie tłumaczka wspomnień i biografki księżnej Daisy, Barbary Borkowy. Już dziś prezentujemy wybrane fragmenty tej wyjątkowej publikacji, wydanej przez Zamek Książ w Wałbrzychu przy współpracy Fundacji Księżnej Daisy von Pless. 

dom seniora wałbrzych - parki technologiczne - prawo jazdy Wałbrzych - stomatolog wrocław - Zespół muzyczny Wałbrzych