e-gazeta  |  redakcja  |  kontakt  |  reklama  |  opinie  |  studio espresso  |  partnerzy

 

Wałbrzyski Ośrodek Kultury
hosting zapewnia
gdzie kupić hosting
05.12.2019 r.
reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

ogłoszenia drobne
Różne
WITAM ZAJMUJE SIĘ MONTAŻEM ANTEN SATELITARNYCH I ICH SERWISEM. 607 45 42 61

Zamieszczono: 14.10.2019 r.
Usługi
ANTENY SATELITARNE Montaż, serwis i ustawianie anten satelitarnych w najlepszej cenie i w najkrótszym czasie. Tel 606 937 229

Zamieszczono: 08.10.2019 r.
Usługi
JESTEŚ PISIADACZEM ANTENY SATELITARNEJ I MASZ PROBLEM Z OGLĄDANIEM TELEWIZJI GDY PADA DROBNY DESZCZ LUB JAK WIEJE WIATR. NIE CZEKAJ TYLKO WPISZ TEN NUMER TEL. I ZADZWOŃ. 607 45 42 61 POSTARAM SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ ROZWIĄZAĆ TWOJ PROBLEM. WRAZIE POTRZEBY POSIADAM WSZYSTKIE AKCESORIA NA MIEJSCU. ,, ANTENY 89CM - KONWERTERY - KABLE" USTAWIENIE ANTENY PROFESJONALNYM MIERNIKIEM.

Zamieszczono: 29.11.2019 r.
Różne
ANTENY SATELITARNE Potrzebujesz ustawić, naprawić lub zamontować antenę satelitarną, zadzwoń TEL. 606 937 229 TANIO SZYBKO I PROFESJONALNIE

Zamieszczono: 19.11.2019 r.
Usługi
Bezpieczne pożyczki z prywatnego funduszu pod grunty rolne, nieruchomości komercyjne oraz mieszkalne, bez BIK i weryfikacji baz, umowa notarialna, RRSO od 25% rocznie, szybko, uczciwie i profesjonalnie 24/h. tel.510908900

Zamieszczono: 15.11.2019 r.
Różne
ZAPISZ TEN NUMER NIGDY NIE WIESZ KIEDY SIĘ PRZYDAĆ MOŻE. ZAJMUJĘ SIĘ MONTAŻEM ANTEN SATELITARNYCH I ICH SERWISEM. WSZYSTKO POSIADAM NA MIEJSCU ANTENY-KONWERTERY- UCHWYTY I KABLE 607-45-42-61

Zamieszczono: 05.11.2019 r.
Praca
Dodatkowa praca polegająca na wypełnianiu ankiet, zarobki to kilkaset złotych miesięcznie. Za półgodzinną ankietę otrzymamy około 10 złotych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: irena.nocon@wp.pl

Zamieszczono: 27.11.2019 r.
Usługi
- Serwis, konserwacja i przeglądy komputerów oraz urządzeń peryferyjnych. - Instalacja oprogramowania. - Backup. - Wsparcie zdalne. - Projektowanie i montaż infrastruktury IT. - Tworzenie stron www - Projektowanie i programowanie aplikacji dla systemu Android. - Zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne Zadzwoń :) Wałbrzych i okolice 662 278 557 Mieroszów i okolice 513 970 263

Zamieszczono: 02.10.2019 r.
DODAJ OGŁOSZENIE
SERWIS BRANŻOWY - ARCHIWUM
Co to jest prokrastynacja i czy można z nią walczyć?

Prokrastynacja dopada wielu z nas. W głowie pojawia się plan działania, ale z różnych powodów jego realizację nieustannie odkłada się na później, a towarzyszą temu wyrzuty sumienia. Podpowiemy, jak walczyć z prokrastynacją, gdy chodzi o szukanie nowej pracy.

Decyzja podjęta, oferta wybrana i… nic z tym nie robisz?

Stało się. Decyzja o tym, że aktualna praca przestała dawać ci satysfakcję, została podjęta. Wiesz, w jakim kierunku zawodowym chcesz podążać i jakim obowiązkom dasz radę sprostać. Przejrzałeś oferty pracy dostępne w każdym możliwym miejscu, m.in. na Pracuj.pl. Wybrałeś najbardziej atrakcyjną i postanawiasz, że w wolnej chwili napiszesz CV i List Motywacyjny, a dokumenty wyślesz do pracodawcy.

Nie czujesz presji związanej z brakiem dochodu. Masz przecież pracę. Spędzasz w niej 8 godzin w ciągu dnia, po powrocie do domu chcesz odpocząć. W takich okolicznościach łatwo stać się ofiarą prokrastynacji. 

Mądre planowanie sprzyja działaniu

Brak poczucia presji i zagrożenia związanych z brakiem jakiegokolwiek zatrudnienia i stałego dochodu mogą przeszkadzać w działaniu zmierzającym w kierunku nowej pracy. Nie oznacza to jednak, że od razu trzeba rezygnować z obecnej posady i w ten sposób dodać sobie argumentu oraz motywacji.

Proces poszukiwania i ubiegania się o nową pracę podziel na poszczególne etapy. Na realizację każdego z nich przydziel określony czas w ciągu każdego dnia, a wszystko zapisz w grafiku.

Przygotuj się do pisania CV i Listu Motywacyjnego

Wiele z przerażeniem myśli o konieczności napisania CV i Listu Motywacyjnego. Z tego powody wiele planów związanych z nową posadą nie ma szans doczekać się realizacji. W rzeczywistości wystarczy naprawdę niewiele, by stworzyć dobre dokumenty, które zwrócą uwagę pracodawcy właśnie na Ciebie.

Wypisz swoje kompetencje i ważne elementy doświadczenia zawodowego. Nie przerażaj się długością listy. W kolejnym etapie dokonasz selekcji. Jeśli zajdzie taka potrzeba – zrobisz to przy kolejnym podejściu.

Najpierw napisz CV. Dopiero później zabierz się za tworzenie Listu Motywacyjnego. CV potraktuj jako kompendium wiedzy o tobie. Jego treść rozszerz w Liście Motywacyjnym. Nie pisz obu dokumentów od razu. Daj sobie trochę czasu na nabranie dystansu i spojrzenie na ich zawartość świeżym okiem. Zadanie podziel sobie na etapy, ale wyznacz ścisły termin wysłania ich do pracodawcy. To zmotywuje cię do tego, by nie poprawiać ich w nieskończoność.

<<< powrót

Fani zapasów spod znaku ZLKS Zagłębia Wałbrzych mają kolejne powody do zadowolenia. Nie dalej jak przed kilkoma dniami nasz zawodnik Mikołaj Dereń wywalczył złoty medal w rozegranych w Raciborzu – VIII Mistrzostwach Polski Młodzików. 

Wielkimi krokami zbliża się polska premiera trzeciego tomu pamiętników najsłynniejsze w historii mieszkanki Wałbrzycha, czyli księżnej Daisy von Pless. Ostatnia pani na Zamku Książ wydała go w Wielkiej Brytanii w 1936 roku pod tytułem „Co przemilczałam”. Po 83 latach książka trafi w końcu do rąk polskich czytelników. O tym co przemilczała słynna arystokratka,  29 listopada w Sali Maksymiliana w Zamku Książ, opowie tłumaczka wspomnień i biografki księżnej Daisy, Barbary Borkowy. Już dziś prezentujemy wybrane fragmenty tej wyjątkowej publikacji, wydanej przez Zamek Książ w Wałbrzychu przy współpracy Fundacji Księżnej Daisy von Pless. 

dom seniora wałbrzych - parki technologiczne - prawo jazdy Wałbrzych - stomatolog wrocław - Zespół muzyczny Wałbrzych