e-gazeta  |  redakcja  |  kontakt  |  reklama  |  opinie  |  studio espresso  |  partnerzy

 

Wałbrzyski Ośrodek Kultury
hosting zapewnia
gdzie kupić hosting
05.12.2019 r.
reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

ogłoszenia drobne
Usługi
- Serwis, konserwacja i przeglądy komputerów oraz urządzeń peryferyjnych. - Instalacja oprogramowania. - Backup. - Wsparcie zdalne. - Projektowanie i montaż infrastruktury IT. - Tworzenie stron www - Projektowanie i programowanie aplikacji dla systemu Android. - Zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne Zadzwoń :) Wałbrzych i okolice 662 278 557 Mieroszów i okolice 513 970 263

Zamieszczono: 02.10.2019 r.
Usługi
Bezpieczne pożyczki z prywatnego funduszu pod grunty rolne, nieruchomości komercyjne oraz mieszkalne, bez BIK i weryfikacji baz, umowa notarialna, RRSO od 25% rocznie, szybko, uczciwie i profesjonalnie 24/h. tel.510908900

Zamieszczono: 15.11.2019 r.
Różne
WITAM ZAJMUJE SIĘ MONTAŻEM ANTEN SATELITARNYCH I ICH SERWISEM. 607 45 42 61

Zamieszczono: 14.10.2019 r.
Usługi
ANTENY SATELITARNE Montaż, serwis i ustawianie anten satelitarnych w najlepszej cenie i w najkrótszym czasie. Tel 606 937 229

Zamieszczono: 08.10.2019 r.
Różne
ANTENY SATELITARNE Potrzebujesz ustawić, naprawić lub zamontować antenę satelitarną, zadzwoń TEL. 606 937 229 TANIO SZYBKO I PROFESJONALNIE

Zamieszczono: 19.11.2019 r.
Praca
Dodatkowa praca polegająca na wypełnianiu ankiet, zarobki to kilkaset złotych miesięcznie. Za półgodzinną ankietę otrzymamy około 10 złotych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: irena.nocon@wp.pl

Zamieszczono: 27.11.2019 r.
Różne
ZAPISZ TEN NUMER NIGDY NIE WIESZ KIEDY SIĘ PRZYDAĆ MOŻE. ZAJMUJĘ SIĘ MONTAŻEM ANTEN SATELITARNYCH I ICH SERWISEM. WSZYSTKO POSIADAM NA MIEJSCU ANTENY-KONWERTERY- UCHWYTY I KABLE 607-45-42-61

Zamieszczono: 05.11.2019 r.
Usługi
JESTEŚ PISIADACZEM ANTENY SATELITARNEJ I MASZ PROBLEM Z OGLĄDANIEM TELEWIZJI GDY PADA DROBNY DESZCZ LUB JAK WIEJE WIATR. NIE CZEKAJ TYLKO WPISZ TEN NUMER TEL. I ZADZWOŃ. 607 45 42 61 POSTARAM SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ ROZWIĄZAĆ TWOJ PROBLEM. WRAZIE POTRZEBY POSIADAM WSZYSTKIE AKCESORIA NA MIEJSCU. ,, ANTENY 89CM - KONWERTERY - KABLE" USTAWIENIE ANTENY PROFESJONALNYM MIERNIKIEM.

Zamieszczono: 29.11.2019 r.
DODAJ OGŁOSZENIE
SERWIS BRANŻOWY - ARCHIWUM
Jakie upominki biznesowe warto dawać?

Obecnie upominki biznesowe stanowią jedną z podstaw w kontaktach pomiędzy firmą a wspólnikami, klientami bądź kontrahentami. Dzięki temu można pokazać, że zależy nam na współpracy, ale również fakt, iż cieszymy się z zaistniałego kontaktu i nie chcemy go szybko kończyć. Ważne jest tylko to, żebyśmy stawiali na dobre prezenty, które faktycznie przyniosą oczekiwane rezultaty. Zatem dowiedzmy się, co konkretnie warto dawać.

Postaw na jakość

Przede wszystkim powinniśmy wybierać przedmioty, które odznaczają się wysoką jakością. Dzięki temu nasz firmo również będzie z tym kojarzona. W takiej sytuacji warto postawić się w roli osoby, którą chcemy obdarować. Gdybyśmy otrzymali upominek, który odznacza się niską jakością, to pomyślelibyśmy sobie, że ktoś nas nie szanuje lub nie chciał wydać na nas zbyt wiele pieniędzy. Na pewno żadna z tych myśli nie będzie pomagała w kontaktach biznesowych, dlatego nie pozwólmy na to, by którakolwiek z obdarowanych przez nas osób doszła do takich wniosków.

Jakie prezenty warto dawać?

Skoro już wiemy, jak ważna jest wysoka jakość, to pora przystąpić do wyboru właściwego prezentu. W tym przypadku należałoby przede wszystkim postawić na praktyczne upominki. Nie zapomnijmy jednak o tym, by na każdym podarku znajdowało się logo wraz z najważniejszymi danymi dotyczącymi firmy. Dzięki temu nawet w trakcie codziennego używania nazwa przedsiębiorstwa będzie widoczna i już na stałe zapadnie w podświadomości obdarowanej osoby.

Wizytownik

Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy jest to jeden z najpopularniejszych prezentów biznesowych. Przede wszystkim jest to związane z użytecznością wizytowników. W końcu każdy potrzebuje miejsca, gdzie mógłby przechowywać otrzymane wizytówki. Zwróćmy jednak uwagę na to, by wybrać model z wytrzymałego materiału, do wyboru jest m.in. skóra naturalna bądź sztuczna, stal bądź aluminium. Ciekawe modele znajdziemy na stronie https://www.giftyonline.pl/pl/produkty/70/wizytowniki.

Przybory papiernicze

Bez wątpienia ciągle niesłabnącą popularnością charakteryzują się różnego rodzaju przybory papiernicze. Choć może się wydawać, że jest to mało atrakcyjny i niezbyt ciekawy prezent, to jednak ciągle obdarowani bardzo cieszą się z takiego podarku. Przede wszystkim jest to związane z jego praktycznością.

Warto przede wszystkim postawić na kalendarze książkowe, ścienne bądź na biurko, a także notesy bądź podkładki na biurko. W końcu każdy z tych elementów jest codziennie potrzebny. Poza tym można tam bez problemu umieścić logo, nazwę i dane naszej firmy, więc prezent spełni swoje zadanie.

Długopis bądź wieczne pióro

Kolejnym równie popularnym upominkiem są długopisy i wieczne pióra. W pierwszym przypadku warto dawać je każdemu klientowi, ponieważ obecnie oni tego wręcz oczekują. Jednak firmowe pióra należałoby zostawić dla wyjątkowych osób, np. bardzo ważnych kontrahentów bądź wspólników, z którymi podpisujemy nową umowę. Dzięki temu poczują się ważni, ale też dopasujemy upominek do odpowiedniej ranki i wagi wydarzenia.

<<< powrót

Fani zapasów spod znaku ZLKS Zagłębia Wałbrzych mają kolejne powody do zadowolenia. Nie dalej jak przed kilkoma dniami nasz zawodnik Mikołaj Dereń wywalczył złoty medal w rozegranych w Raciborzu – VIII Mistrzostwach Polski Młodzików. 

Wielkimi krokami zbliża się polska premiera trzeciego tomu pamiętników najsłynniejsze w historii mieszkanki Wałbrzycha, czyli księżnej Daisy von Pless. Ostatnia pani na Zamku Książ wydała go w Wielkiej Brytanii w 1936 roku pod tytułem „Co przemilczałam”. Po 83 latach książka trafi w końcu do rąk polskich czytelników. O tym co przemilczała słynna arystokratka,  29 listopada w Sali Maksymiliana w Zamku Książ, opowie tłumaczka wspomnień i biografki księżnej Daisy, Barbary Borkowy. Już dziś prezentujemy wybrane fragmenty tej wyjątkowej publikacji, wydanej przez Zamek Książ w Wałbrzychu przy współpracy Fundacji Księżnej Daisy von Pless. 

dom seniora wałbrzych - parki technologiczne - prawo jazdy Wałbrzych - stomatolog wrocław - Zespół muzyczny Wałbrzych