e-gazeta  |  redakcja  |  kontakt  |  reklama  |  opinie  |  studio espresso  |  partnerzy

 

Wałbrzyski Ośrodek Kultury
hosting zapewnia
gdzie kupić hosting
05.12.2019 r.
reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

ogłoszenia drobne
Różne
WITAM ZAJMUJE SIĘ MONTAŻEM ANTEN SATELITARNYCH I ICH SERWISEM. 607 45 42 61

Zamieszczono: 14.10.2019 r.
Różne
ANTENY SATELITARNE Potrzebujesz ustawić, naprawić lub zamontować antenę satelitarną, zadzwoń TEL. 606 937 229 TANIO SZYBKO I PROFESJONALNIE

Zamieszczono: 19.11.2019 r.
Usługi
ANTENY SATELITARNE Montaż, serwis i ustawianie anten satelitarnych w najlepszej cenie i w najkrótszym czasie. Tel 606 937 229

Zamieszczono: 08.10.2019 r.
Usługi
Bezpieczne pożyczki z prywatnego funduszu pod grunty rolne, nieruchomości komercyjne oraz mieszkalne, bez BIK i weryfikacji baz, umowa notarialna, RRSO od 25% rocznie, szybko, uczciwie i profesjonalnie 24/h. tel.510908900

Zamieszczono: 15.11.2019 r.
Praca
Dodatkowa praca polegająca na wypełnianiu ankiet, zarobki to kilkaset złotych miesięcznie. Za półgodzinną ankietę otrzymamy około 10 złotych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: irena.nocon@wp.pl

Zamieszczono: 27.11.2019 r.
Różne
ZAPISZ TEN NUMER NIGDY NIE WIESZ KIEDY SIĘ PRZYDAĆ MOŻE. ZAJMUJĘ SIĘ MONTAŻEM ANTEN SATELITARNYCH I ICH SERWISEM. WSZYSTKO POSIADAM NA MIEJSCU ANTENY-KONWERTERY- UCHWYTY I KABLE 607-45-42-61

Zamieszczono: 05.11.2019 r.
Usługi
- Serwis, konserwacja i przeglądy komputerów oraz urządzeń peryferyjnych. - Instalacja oprogramowania. - Backup. - Wsparcie zdalne. - Projektowanie i montaż infrastruktury IT. - Tworzenie stron www - Projektowanie i programowanie aplikacji dla systemu Android. - Zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne Zadzwoń :) Wałbrzych i okolice 662 278 557 Mieroszów i okolice 513 970 263

Zamieszczono: 02.10.2019 r.
Usługi
JESTEŚ PISIADACZEM ANTENY SATELITARNEJ I MASZ PROBLEM Z OGLĄDANIEM TELEWIZJI GDY PADA DROBNY DESZCZ LUB JAK WIEJE WIATR. NIE CZEKAJ TYLKO WPISZ TEN NUMER TEL. I ZADZWOŃ. 607 45 42 61 POSTARAM SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ ROZWIĄZAĆ TWOJ PROBLEM. WRAZIE POTRZEBY POSIADAM WSZYSTKIE AKCESORIA NA MIEJSCU. ,, ANTENY 89CM - KONWERTERY - KABLE" USTAWIENIE ANTENY PROFESJONALNYM MIERNIKIEM.

Zamieszczono: 29.11.2019 r.
DODAJ OGŁOSZENIE
SERWIS BRANŻOWY - ARCHIWUM
Zacznij obserwować te blogi już teraz!

Choć treści dostępnych w sieci jest mnóstwo, tylko wybrane zasługują na naszą uwagę. Wśród nich na pierwszy plan wysuwają się blogi tematyczne. Choć takich stron nie brakuje, niektóre spośród nich wyróżniają się ponad konkurencję. Które z nich powinniśmy zacząć obserwować już teraz?

Dobrze poinformowany przedsiębiorca

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma obowiązkami. To powoduje m.in. to, że konieczne jest poszerzanie wiedzy na różne tematy z tym związane. Szczególnie istotne jest to w przypadku zmian w obowiązującym prawie. Dlatego dobrze mieć swego rodzaju kompendium na tematy związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa.

Na blogu internetowym: https://marianopania.pl/ znajdziemy szereg cenne informacje dla przedsiębiorców. Docenią je przede wszystkim osoby, które prowadzą działalność gospodarczą lub mają zamiar wkrótce to uczynić. Szereg porad zamieszczonych w dostępnych tam wpisach będzie pomocna nie tylko dla początkujących w biznesie.

Wnętrze ma ogromne znacznie

Urządzenie naszych czterech ścian może zająć nam sporo czasu. Problem stanowi przede wszystkim nie brak środków, a raczej brak inspiracji. Kiedy nie chcemy powielać wzorców otoczenia, szukamy wzorów do naśladowania np. w Internecie. Słusznie, to właśnie blogi stanowią dobre źródło informacji na tematy związane z architekturą wnętrz.

Dobre rady od zawsze były w cenie, a my mamy dostęp do garści wskazówek dostępnych za darmo. Na blogu: https://debowetarasy.com.pl/ zobaczymy, jak wyglądają wnętrza z pomysłem. Poza tym w zamieszczonych tam wpisach znajdziemy informacje na temat tego np. jak zagospodarować w ciekawy sposób określoną przestrzeń.

Wybierz się na wyprawę życia

Wielu z nas potrzebuje impulsu do tego, by ruszyć się z domu, a szczególnie – wyjechać gdzieś dalej na co najmniej kilka dni. Być może nie ma lepszej inspiracji do działania, niż spojrzenia na czyjeś dokonania. Wśród wielu istniejących obecnie blogów prezentującego treści twórcy w podróży na szczególną uwagę wyróżnia się: https://adventureorient.pl/.

Blogerzy publikujący wpisy ze swoich wypraw dzielą się z nami cennymi wskazówkami, spostrzeżeniami na temat odwiedzonych miejsc. Wiedza ta pozwala nam samym jeszcze raz zastanowić się, czy aby na pewno wybrać dany kierunek na cel podróży. Nie ma to jak relacja z pierwszej ręki na dany temat.

Wpływ blogów na nasze życie stale rośnie. To właśnie stamtąd czerpiemy mnóstwo informacji na temat otaczającego nas świata. Często jest to dla nas cenne źródło informacji, które z pewnością warto nieustannie obserwować.


<<< powrót

Fani zapasów spod znaku ZLKS Zagłębia Wałbrzych mają kolejne powody do zadowolenia. Nie dalej jak przed kilkoma dniami nasz zawodnik Mikołaj Dereń wywalczył złoty medal w rozegranych w Raciborzu – VIII Mistrzostwach Polski Młodzików. 

Wielkimi krokami zbliża się polska premiera trzeciego tomu pamiętników najsłynniejsze w historii mieszkanki Wałbrzycha, czyli księżnej Daisy von Pless. Ostatnia pani na Zamku Książ wydała go w Wielkiej Brytanii w 1936 roku pod tytułem „Co przemilczałam”. Po 83 latach książka trafi w końcu do rąk polskich czytelników. O tym co przemilczała słynna arystokratka,  29 listopada w Sali Maksymiliana w Zamku Książ, opowie tłumaczka wspomnień i biografki księżnej Daisy, Barbary Borkowy. Już dziś prezentujemy wybrane fragmenty tej wyjątkowej publikacji, wydanej przez Zamek Książ w Wałbrzychu przy współpracy Fundacji Księżnej Daisy von Pless. 

dom seniora wałbrzych - parki technologiczne - prawo jazdy Wałbrzych - stomatolog wrocław - Zespół muzyczny Wałbrzych