e-gazeta  |  redakcja  |  kontakt  |  reklama  |  opinie  |  studio espresso  |  partnerzy

 

Wałbrzyski Ośrodek Kultury
hosting zapewnia
gdzie kupić hosting
05.12.2019 r.
reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

ogłoszenia drobne
Usługi
- Serwis, konserwacja i przeglądy komputerów oraz urządzeń peryferyjnych. - Instalacja oprogramowania. - Backup. - Wsparcie zdalne. - Projektowanie i montaż infrastruktury IT. - Tworzenie stron www - Projektowanie i programowanie aplikacji dla systemu Android. - Zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne Zadzwoń :) Wałbrzych i okolice 662 278 557 Mieroszów i okolice 513 970 263

Zamieszczono: 02.10.2019 r.
Różne
ANTENY SATELITARNE Potrzebujesz ustawić, naprawić lub zamontować antenę satelitarną, zadzwoń TEL. 606 937 229 TANIO SZYBKO I PROFESJONALNIE

Zamieszczono: 19.11.2019 r.
Usługi
Bezpieczne pożyczki z prywatnego funduszu pod grunty rolne, nieruchomości komercyjne oraz mieszkalne, bez BIK i weryfikacji baz, umowa notarialna, RRSO od 25% rocznie, szybko, uczciwie i profesjonalnie 24/h. tel.510908900

Zamieszczono: 15.11.2019 r.
Usługi
JESTEŚ PISIADACZEM ANTENY SATELITARNEJ I MASZ PROBLEM Z OGLĄDANIEM TELEWIZJI GDY PADA DROBNY DESZCZ LUB JAK WIEJE WIATR. NIE CZEKAJ TYLKO WPISZ TEN NUMER TEL. I ZADZWOŃ. 607 45 42 61 POSTARAM SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ ROZWIĄZAĆ TWOJ PROBLEM. WRAZIE POTRZEBY POSIADAM WSZYSTKIE AKCESORIA NA MIEJSCU. ,, ANTENY 89CM - KONWERTERY - KABLE" USTAWIENIE ANTENY PROFESJONALNYM MIERNIKIEM.

Zamieszczono: 29.11.2019 r.
Usługi
ANTENY SATELITARNE Montaż, serwis i ustawianie anten satelitarnych w najlepszej cenie i w najkrótszym czasie. Tel 606 937 229

Zamieszczono: 08.10.2019 r.
Różne
ZAPISZ TEN NUMER NIGDY NIE WIESZ KIEDY SIĘ PRZYDAĆ MOŻE. ZAJMUJĘ SIĘ MONTAŻEM ANTEN SATELITARNYCH I ICH SERWISEM. WSZYSTKO POSIADAM NA MIEJSCU ANTENY-KONWERTERY- UCHWYTY I KABLE 607-45-42-61

Zamieszczono: 05.11.2019 r.
Różne
WITAM ZAJMUJE SIĘ MONTAŻEM ANTEN SATELITARNYCH I ICH SERWISEM. 607 45 42 61

Zamieszczono: 14.10.2019 r.
Praca
Dodatkowa praca polegająca na wypełnianiu ankiet, zarobki to kilkaset złotych miesięcznie. Za półgodzinną ankietę otrzymamy około 10 złotych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: irena.nocon@wp.pl

Zamieszczono: 27.11.2019 r.
DODAJ OGŁOSZENIE
SERWIS BRANŻOWY - ARCHIWUM
Jak zapewnić uśmiech ...robiąc balona!

Balonium.pl - radość i balony z helem w Wałbrzychu (nasze usługi profesjonalnie wykonuje PapierniczyKram.pl na pasażu marketu Kaufland).

Prosimy nie przekręcać tytułu, bo artykuł będzie w gruncie rzeczy poważny, traktuje całkiem serio o balonach i jest odpowiedzią na częste pytania… uśmiech ma pojawić się dopiero, gdy latający balonik z helem ktoś Wam podaruje.

Rodzaje balonów

Kryteriów podziału balonów jest dużo. W tym tekście podzielimy je na gumowe i foliowe. Gumowe często zwane “okrągłymi” mogą być jednokolorowe lub wielobarwne z nadrukiem, mogą być przeźroczyste, metaliczne i chromowe Foliowe są zazwyczaj większe od gumowych, często mają nietypowy kształt na przykład ulubionych postaci z bajek lub różnych ciekawych przedmiotów oraz dużych prawie metrowych urodzinowych cyferek. Wszystkie są w różnych rozmiarach. 

O tych dużych balonach z koszem, którymi latają ludzie nic nie wiemy, naszych balonów aż tak napompować się nie da :)

Balon z helem, czy z powietrzem?

Tylko balon napełniony helem może unosić się i lecieć do góry, bo hel jest lżejszy od powietrza. Balony nadmuchane powietrzem opadają w dół.

Obalamy mit, że balon ma magnes i przyciąga go księżyc, który ciągnie go do góry. :)

Balon na patyku, czy na wstążce?

Najwięcej frajdy dają balony z helem, fruwające na wstążce. Można za nim gonić, przed nim uciekać, skakać po niego, odbijać ...i podziwiać jak lata. Balony na patyczek wystarczy napełnić powietrzem ..i można co najwyżej nim pomachać lub kopnąć, gdy leży na ziemi.

Bez obaw balon z helem na wstążce nie porwie posiadacza balonika. :)

Którędy ucieka hel?

Jeżeli balon jest poprawnie zawiązany to hel powoli przenika tylko przez ścianki balona, czyli przez materiał z którego balon jest wykonany, przez gumę lub folię.

Mimo, że już wiadomo, którędy ucieka hel to i tak nie daje się złapać :)

Czy stosować uszczelniacz?

Tak, jeśli chcemy, aby balon fruwał dłużej niż kilka godzin. Uszczelniacz stosujemy tylko do balonów gumowych. Do foliowych nie ma potrzeby, większość z nich trzyma się długo.

Ten uszczelniacz działa tylko do balonów, nie uszczelnia dziury vatowskiej :)

Na jakie okazje pasuje balon?

Na każdą okazję. Duży wybór kolorów, wzorów, nadruków i kształtów pozwala dopasować balony do każdej okazji. Z balonów robimy dekoracje na stół, dekoracje ścienne, balonowe sufity, girlandy i bramy z balonów. Projektujemy balonowe dekoracje ślubne, uwalniamy balony do nieba z siatki lub z dużego prezentu, dekorujemy balonami hale sportowe, przyjęcia urodzinowe, imprezy firmowe, rozdajemy na piknikach i festynach.

Jeśli chcecie się dowiedzieć:

Czy każdy balon można napełnić helem?

Czy pogoda wpływa na balony?

Czy wdychanie helu jest bezpieczne?

Czy balony są wielokrotnego użytku?

Obserwujcie:

fb.com/Balonium

fb.com/PapierniczyKram

Balonium.pl

Profesjonalna firma balonowa

Zapewniamy uśmiech w Wałbrzychu i okolicach

Dojeżdżamy do klienta

tel. 730 037 996

uslugi@balonium.pl

<<< powrót

Fani zapasów spod znaku ZLKS Zagłębia Wałbrzych mają kolejne powody do zadowolenia. Nie dalej jak przed kilkoma dniami nasz zawodnik Mikołaj Dereń wywalczył złoty medal w rozegranych w Raciborzu – VIII Mistrzostwach Polski Młodzików. 

Wielkimi krokami zbliża się polska premiera trzeciego tomu pamiętników najsłynniejsze w historii mieszkanki Wałbrzycha, czyli księżnej Daisy von Pless. Ostatnia pani na Zamku Książ wydała go w Wielkiej Brytanii w 1936 roku pod tytułem „Co przemilczałam”. Po 83 latach książka trafi w końcu do rąk polskich czytelników. O tym co przemilczała słynna arystokratka,  29 listopada w Sali Maksymiliana w Zamku Książ, opowie tłumaczka wspomnień i biografki księżnej Daisy, Barbary Borkowy. Już dziś prezentujemy wybrane fragmenty tej wyjątkowej publikacji, wydanej przez Zamek Książ w Wałbrzychu przy współpracy Fundacji Księżnej Daisy von Pless. 

dom seniora wałbrzych - parki technologiczne - prawo jazdy Wałbrzych - stomatolog wrocław - Zespół muzyczny Wałbrzych