LOT AW rozwija skrzydła

LOT AW rozwija skrzydła

Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej z przytupem weszła w nowy rok. Budżet organizacji na 2020 rok to prawie pół miliona złotych. Do stowarzyszenia dołączyło także trzech nowych członków i tym samym liczy ono już 28 podmiotów.

Zarząd Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej przyjął podczas ostatniego posiedzenia walnego w poczet członków stowarzyszenia trzy obiekty turystyczne, których nie trzeba przedstawiać turystom odwiedzającym nasz region. W skład LOT AW weszli: spółka Landl,  właściciel Zespołu Pałacowo – Hotelowego Jedlinka z siedzibą przy ul. Zamkowej 2 w Jedlinie – Zdroju. Firma ta remontuje i udostępnia do zwiedzania zabytkowy, klasycystyczne pałac Seher-Tossów i Kristerów       w Jedlince, na którego terenie działają popularne restauracja i lokalny browar. Kolejne urokliwe miejsce, które weszło w poczet członków LOT -AW to słynące z doskonałej, włoskiej kuchni bistro „Zwolna” z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 16, także w Jedlinie- Zdroju. Trzecią firmą, która weszła         w skład LOT AW jest przedsiębiorstwo „Iwona”, którym kieruje Iwona Koszycka-Ławska.  Jest   właścicielem lubianych restauracji i kawiarni „Bohema” w Szczawnie -Zdroju.

Podczas czwartkowego zgromadzenia walnego członków LOT AW oprócz planu działania i budżetu na 2020 rok, ustalono także wysokości rocznych składek członkowskich.

Close Menu

Jeżeli chcesz docenić naszą pracę wyłącz AdBlocka

Nie wiesz jak? zobacz instrukcje