Działania Teatru w lutym

Działania Teatru w lutym

Wszystko wskazuje na to, że luty również spędzimy w lockdownie. Nie martwimy się tym i planujemy dla Was kolejne spektakle, które będziecie mogli bezpiecznie obejrzeć w swoich domach. Transmitujemy na żywo nie tylko monodramy, ale i spektakle, w których zobaczycie kilku aktorów wałbrzyskiej sceny.

Miesiąc rozpoczynamy siłą kobiet, proponując mocne, przejmujące monodramy Doroty Furmaniuk i Angeliki Cegielskiej: PANI BOVARY i CUDOWNE I POŻYTECZNE. O SEKSIE. Spektakle, choć odmienne w stylistyce, korespondują ze sobą, dając dowód na ogromną sprawczość kobiet w życiu artystycznym i społecznym. Te barwne, poruszające kreacje będziecie mogli zobaczyć już w czwartek (4.02. / 19:00) i piątek (5.02. / 22:00).

Kontynuacją weekendu będzie PANI MORU, czyli opowieść Teatru o czasach lockdownu, trudzie poradzenia sobie z nową rzeczywistością, w ciekawej formie baśni dokumentalnej. Ta metaforyczna podróż pozwala  wspólnie przyjrzeć się temu, co stało się naszym zbiorowym doświadczeniem. Czy przez pandemię coś się w nas zmieniło, a może zmieniło się na świecie? Jakie słowa straciły swoje znaczenie, a jakie zaczęły opisywać nam nową rzeczywistość? Sprawdźcie to z nami w sobotę (6.02. / 19:00) i niedzielę (7.02. / 18:00) na żywo, prosto ze sceny Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu.

GRAMY:

PANI BOVARY / 4.02. / 19:00

CUDOWNE I POŻYTECZNE. O SEKSIE / 5.02. / 22:00

PANI MORU / 6.02. / 19:00

PANI MORU / 7.02. / 18:00

Wszystkie transmisje dostępne w cenie 8 zł na https://live.teatr.walbrzych.pl

Close Menu